ENTRY LIST

BOYS

Name Sail no Club
Vladimir Pavlov 29 Suzran FPS
Gregor Palleschitz AUT 89 UYC Nf
Johannes Stuschka AUT 95 UYCNs
Tobias Stuschka AUT 115 UYCNs
Timo Heisler AUT 131 SSC
Johannes Birkholm DEN 114 Kaløvig
Nicklas Boserup DEN 155 Faaborg, Svendborg Sund
Oliver Ørting DEN 266 PSK
Jan Moritz Grigat DEN 283 Graasten Sejlforening
Jasper Rufus Rytövaara EST 3 Tallinn Yacht Club
Marti Kütt EST 20 KJK
Johannes Hubert Pukk EST 25 ROPK
Peeter Kaju EST 29 Saaremaa Merispordi Selts
Oskar Tiidemann EST 37 ROPK
Eke Nettan EST 43 Saaremaa Merispordi Selts
Karl Ader EST 44 Saaremaa Merispordi Selts
Tobias Reiter EST 45 TJK
Juhan Laasik EST 46 KJK
Kaspar Raus EST 47 ROPK
Hugo Vaino EST 49 ROPK
Markus Kruus EST 50 TJK
Marcus Univer EST 53 R.O.PK
Erik Jõevere EST 56 Tallinna Jahtklubi
Mark Paomees EST 57 Saaremaa Merispordi Selts
Madis Mik EST 58 Tallinn Yachtclub
Hendry Ollin EST 59 TJK
Martin Vesberg EST 60 Saaremaa Merispordi Selts
Henri Paomees EST 63 Saaremaa Merispordi Selts
Jakob Haud EST 65 ROPK
Eino Johannes Tiirinen ET 71 Kalev Yachtclub
Keith Luur EST 74 Pärnu Jahtklubi
Aleksander Luik EST 75 ROPK
Hendrik Holtsmann EST 77 Pärnu Jahtklubi
Tuomas Horko FIN 65 OPS
Juho-Pekka Salo FIN 265 EPS
Lukas Fagerholm FIN 475 BSS
Lucas Karlemo FIN 508 ESF
Lucas Hoviniemi FIN 529 BSS
Julius Donner FIN 565 EMK
Eemeli Pulkkinen FIN 646 EMK
Otto Dahlberg FIN 649
Jaakko Haataja FIN 999 Marjaniemen purjehtijat
Otto Schneider FIN 1002 MO
Ilari Muhonen FIN 8520 EPS
Valters Miks LAT RYC
Eduards Plavins LAT 2 RYC
Christoffer Sørlie NOR 184 Fredrikstad seilforening
Anton Karlsson NOR 186 STSS
Vladimir Loginov RUS 24 SPbSC
Oleg Savinov RUS 73 CSS FAVORITE VYBORG
Daniil Usachev RUS 77 SPbSC
Petr Mekhov RUS 89 SPbSC
Kirill Smolkov RUS 96 CSKA
Andrei Kulikov RUS 102 MAOUDO “DYUSSH№3”
Nikita Korovin RUS 106 MAOUDO “DYUSSH№3”
Daniil Davidov RUS 127 River yacht club Sankt-Peterburg
Andrey Mikhailov RUS 132 See yacht club Sankt-Peterburg
Vladimir Kornev RUS 215 River yacht club Sankt-Peterburg
Oscar Larsson SWE 112 väss
Samuel Nordh SWE 126 KKF
Anton Thorstensson SWE 144 BOOSS
Linus Lindquist SWE 153 TÄBK
Axel Hallquist SWE 156 BooSS
Love Molitor SWE 160 Booss
Gustav Andersson SWE 183 BOO SS
Oscar Agholm SWE 184 BooSS
Oscar Krog-Jensen SWE 198 SSS, Stockhlms Seglarsällskap
William Karlsson SWE 230 STSS
TJ Mahoney USA 2 Encinal Yacht Club/St. Francis

GIRLS

Galina Pavlova 107 Suzran FPS
Anastasia Golik AUT SAF
Bibiane Jäger AUT 54 UYCNs
Hanna Stadlmair AUT 79 Yacht Club Zell
Kathi Palleschitz AUT 88 UYC Nf
Clara Petschel AUT 199 UYCNs
Caroline Schumann DEN 147 Gråsten Sejlforening
Iben Dam Schmidt DEN 153 Kaløvig Bådelaug
Katerina Bjerre Knudsen DEN 187 Skive Sejlklub
Emilia Huhta-Koivisto ESP 2 Espoon Merenkävijät
Angeliina Maria Isabel Õunap EST 26 PJK
Veronika Kuvatova EST 36 NYCS/KJK
Mari-Ann Raud EST 52 Tallinna Jahtklubi
Liis Annus EST 61 ROPK
Marie Pihlas EST 62 Saaremaa Merispordi Selts
Hannah Tuulas EST 64 KJK
Helen Pais EST 69 KJK
Elisa Tamm EST 70 ROPK
Saara Soikkeli FI-946 Marjaniemen Purjehtijat
Janette Korkeamäki FIN 295 KePS
Jenna Korkeamäki FIN 296 KePS
Milla Rissanen FIN 377 EMK
Cecilia Dahlberg FIN 380 HSK
Hilda Palva FIN 551 EPS
Helmi Pettay FIN 556 BSS
Emma Grönblom FIN 576 Helsingfors Segelesällskap
Joanna Wetterstrand FIN 641 BORGÅ SEGELSÄLLSKAP – BSS
Sara Ståhlberg FIN 644 EMK
Sissel von Schoultz FIN 661 BSS
Belinda Ehrnrooth FIN 832 HSS
Sofia Tynkkynen FIN 834 MP
Viivi Moisio FIN 1004 EMK
Lotta Virtanen FIN 1005 Brändö Seglare
Ellen Sahlström FIN 8322 BS
Elza Cibule LAT 1 RYC
Polina Tutusheva RUS 63 Druzhba
Angelina Lomakina RUS 78 GAU VO ZSP “OLIMP”
Arina Latynina RUS 95 CSKA
Anna Korneva RUS 124 River yacht club Sankt-Peterburg
Vasilisa Sosnina RUS 128 River yacht club Sankt-Peterburg
Ebba Berntsson SWE 233 StSS
Sofia Vinell SWE 87 BOOSS
Elin Bjureus SWE 115 KKF
Elin Ax Karjel SWE 116 BOOSS
Stella Molitor SWE 119 Booss
Mathilda Einarsson SWE 222 KKF
Sanna Delander SWE 169 RJK
Sofia Delander SWE 179 RJK
Wilma Larsson SWE 193 Halmstads segelsällskap
Therese Carlstein SWE 196 Vänersborgs ss
Frida Lindvall SWE 201 BOOSS
Sofia Biller SWE 204  Hjo segelsällskap
Cecilia Leijonhufvud SWE 212 BooSS
Linn Berntsson SWE 217 Stss
Jenny Hammersland SWE 224 BOOSS
Filippa Skogfeldt SWE 232 Lommabuktens SK
Caila Devlin USA 3 Encinal Yacht Club